Deelnemers- en startlijst Mini-Roparun gemeente Sluis 12 mei 2023
Aantal teams: Totaal: 55
Team no. | School | Aantal lopers | starttijd |
1 | Zeemeeuw 1 | 8.30 | |
2 | St. Bavo 1 | 8.32 | |
3 | De Molenkreek 1 | 8.34 | |
4 | Molenbolwerk 1 | 8.36 | |
5 | De Nieuwe van Dale 1 | 8.38 | |
6 | Zeemeeuw 2 | 8.40 | |
7 | Kustschool 1 | 8.42 | |
8 | Op Dreef 1 | 8.44 | |
9 | St. Jozef 1 | 8.46 | |
10 | Schuttershoek | 8.48 | |
11 | St. Bavo 2 | 8.50 | |
12 | Zeemeeuw 3 | 8.52 | |
13 | Kustschool 2 | 8.54 | |
14 | De Nieuwe van Dale 2 | 8.56 | |
15 | De Berenburcht 1 | 8.58 | |
16 | Zeemeeuw 4 | 9.00 | |
17 | De Molenkreek 2 | 9.02 | |
18 | St. Jozef 2 | 9.04 | |
19 | St. Bavo 3 | 9.06 | |
20 | Molenbolwerk 2 | 9.08 | |
21 | De Nieuwe van Dale 3 | 9.10 | |
22 | Zeemeeuw 5 | 9.12 | |
23 | St. Bavo 4 | 9.14 | |
24 | Op Dreef 2 | 9.16 | |
25 | Molenbolwerk 3 | 9.18 | |
26 | De Molenkreek 3 | 9.20 | |
27 | De Berenburcht 2 | 9.22 | |
28 | St. Jozef 3 | 9.24 | |
29 | Op Dreef 3 | 9.26 | |
30 | St. Bavo 5 | 9.28 | |
31 | Molenbolwerk 4 | 9.30 | |
32 | De Molenkreek 4 | 9.32 | |
33 | De Nieuwe van Dale 4 | 9.34 | |
34 | St. Bavo 6 | 9.36 | |
35 | Op Dreef 4 | 9.38 | |
36 | Zwincollege 1 | 9.40 | |
37 | Zwincollege 2 | 9.41 | |
38 | Zwincollege 3 | 9.42 | |
39 | Zwincollege 4 | 9.43 | |
40 | Zwincollege 5 | 9.44 | |
41 | Zwincollege 6 | 9.45 | |
42 | Zwincollege 7 | 9.46 | |
43 | Zwincollege 8 | 9.47 | |
44 | Zwincollege 9 | 9.48 | |
45 | Zwincollege 10 | 9.49 | |
46 | Zwincollege 11 | 9.50 | |
47 | Zwincollege 12 | 9.51 | |
48 | Zwincollege 13 | 9.52 | |
49 | Zwincollege 14 | 9.53 | |
50 | Zwincollege 15 | 9.54 | |
51 | Zwincollege 16 | 9.55 | |
52 | Zwincollege 17 | 9.56 | |
53 | Zwincollege 18 | 9.57 | |
54 | Actemium 1 | 9.59 | |
55 | Actemium 2 | 10.00 | |
Geschatte doorkomsttijden
Tijden bij benadering en uitgaande van een gemiddelde snelheid van 10 km. p/u.
Locatie | Tijden | Opmerkingen | |
Start | Raadhuisplein Oostburg | 8.30 – 10.05 | |
Stempelpost 1 | Op Dreef Aardenburg | 9.20 – 11.00 | |
Stempelpost 2 | St. Jozef Eede |
9.35 – 11.15 | |
Stempelpost 3 | De Nieuwe van Dale Sluis |
10.30 – 12.15 | |
Stempelpost 4 | Kustschool Cadzand |
11.30 – 13.30 | teams Zwincollege lopen door; teams basisscholen in de auto naar Groede Podium |
Stempelpost 5 | Groede Podium Groede |
12.00 – 14.00 | Herstart teams basisscholen |
Stempelpost 6 | De Zeemeeuw Breskens |
12.30 – 14.30 | |
Stempelpost 7 | De Molenkreek Schoondijke |
13.15 – 15.30 | Teams basisscholen lopen door naar IJzendijke – tijdsslot 15.00 uur; Teams Zwincollege naar Oostburg |
Stempelpost 8 | Molenbolwerk IJzendijke |
14.00 – 16.15 | Alleen voor de teams van de basisscholen |
Finish | Raadhuisplein Oostburg |
15.00 – 17.00 |