Startlijst teams Oostburg

Doorkomstlijst

 

Eerste team en laatste team doorbellen naar:06- 82 61 11 95

en naar de volgende school/stempelpost op de route

 

Teamno School Teamnaam Starttijd Doorkomst
1 De Drieklank I Lightnings 8.45  
2 St Bavo I   8.47  
3 De Berenburcht Bliksemrunners 8.49  
4 Obs Breskens VIII   8.51  
5 Molenbolwerk I   8.53  
6 St Bavo 2   8.55  
7 Obs Breskens VII   8.57  
8 De Drieklank 2 Life runners 8.59  
9 St Bavo 3   9.01  
10 Obs Breskens VI   9.03  
11 St Bavo 4   9.05  
12 Molenbolwerk 2   9.07  
13 St. Bavo 5   9.09  
14 Obs Breskens V   9.11  
15 Op Dreef 1   9.13  
16 OBS Breskens IV   9.15  
17 Schuttershoek 1   9.17  
18 St. Bavo 6   9.19  
19 Molenbolwerk 3   9.21  
20 St. Jozef 1   9.23  
21 St. Jan 1   9.25  
22 Molenbolwerk 4   9.27  
23 Meerstromenschool 1   9.29  
24 Obs Breskens III   9.31  
25 St. Jozef 2   9.33  
26 Op Dreef 2   9.35  
27 St. Petrus – De Wegw,   9.37  
28 Meerstromenschool 2   9.39  
29 St. Jan 2   9.41  
30 Obs Breskens II   9.43  
31 Meerstromenschool 3   9.45  
32 Op Dreef 3   9.47  
33 Obs Breskens I   9.49  
34 Zwin Klas BK1A Poepchinezen 9.51  
35 Zwin Klas BK1A De snelle cobra’s 9.53  
36 Zwin Klas BK1B De Zeeuwse kindjes 9.55  
37 Zwin Klas BK1B Chickenrunners 9.57  
38 Zwin Klas BK 1C Gangsters 9.59  
39 Zwin Klas BK 1C Girlpower 10.01  
40 Zwin Klas TH1D De bresse schoenveters 10.03  
41 Zwin Klas TH1D West Zeeuws Vlaamse lopers 10.05  
42 Zwin Klas TH1E FC de loempiaboeren 10.07  
43 Zwin Klas TH1E Girlpower 2 10.09  
44 Zwin Klas HV1F Boef 10.11  
45 Zwin Klas HV1F De coole katertjes 10.13  
46 Zwin Klas HV1F Naamloos 10.15  
47 Zwin Klas HV1G Wandelende takken 10.17  
48 Zwin Klas HV1G S. Curry 10.19  
49 Zwin Klas HV1G Bende van ellende 10.21  
50 Zwin Klas BK2A Team Raf van Eijk 10.23  
51 Zwin Klas BK2B Team Anthe de Zwart 10.25  
52 Zwin Klas BK2B Team Rody le Grand 10.27  
53 Zwin Klas BK2B Team Roel Temmerman 10.29  
54 Zwin Klas TL2C Team Amber Verstraete 10.31  
55 Zwin Klas TL2C Team Thijs van Espen 10.33  
56 Zwin Klas H2E Team Thijs de Jong 10.35  
57 Zwin Klas H2E Team Tara de Feijter 10:37  
58 Zwin Klas H2E Team Meeke Heijens 10.39  
59 Zwin Klas HV2F Team Melissa Jones 10.41  
60 Zwin Klas HV2F Team Caz Cornelis 10.43  
61 Zwin Klas HV2F Team Tim Basting 10.45  
62 Zwin Klas V2G Eiland en co 10.47  
63 Zwin Klas V2G Footballgirls 10.49  
64 Kmar 01   10.51  
65 Actemium   10.53  
66 Kmar 02   10.55